No200 Century Avenue w Szanghaju w Chinach
Dom

Meantech Industrial Co.,Ltd

dobra jakość Linia do produkcji wody pitnej na sprzedaż
dobra jakość Linia do produkcji wody pitnej na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Meantech Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4
Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd
Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Meantech
Ilość pracowników : 200~1000
Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Meantech Industrial Co., Ltd. została założona w 1997 roku, jest firmą z ponad 21-letnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń do pakowania, specjalizujemy się w badaniach, projektowaniu i produkcji maszyn do obróbki żywności i napojów

Nasza firma znajduje się w wysokiej jakości badaniach i produkcji wyrobów mechanicznych, do tej pory przeszliśmy CE, ISO9001, Krajowy standard techniczny GMP, kontrole przez National Pharmaceutical Equipment Inspection Center, produkujemy maszyny ściśle według norm, w tym CE, ISO, IDF , DIN, SMS, QB / T2003, 2004, 3A i nasze wewnętrzne standardy.

Firma Meantech zawsze kładzie nacisk na wytwarzanie produktów o wysokiej jakości, spełniających cel "najpierw klienta", koncentrując się na badaniach i projektowaniu nowych produktów. Nasza firma posiada doskonały system kontroli jakości i posiada patenty na wynalazki w zakresie technologii i projektowania. nasze maszyny zostały wyeksportowane na cały świat. Jest popularny w Azji, Ameryce Południowej, Europie, Ameryce, Afryce. Pochwalają go wszyscy klienci z Kolumbii, Meksyku, Bliskiego Wschodu, Afryki, Turcji i Polski. Uzbekistan, Tajlandia, Malezja, Indonezja i Egipt.

Nasze główne produkty obejmują pełną linię produkcyjną wody pitnej, linię do produkcji soków owocowych, linię do produkcji opakowań płynnych, linię do produkcji opakowań proszkowych, linię do produkcji opakowań żywności, codzienną linię produkcyjną i tak dalej.

Naszymi klientami są dobrze znane przedsiębiorstwa w Chinach i za granicą, w tym Coca-Cola, Pepsi Cola, górskie wiosną rolników, Watsons, wahaha, bright, Danone, Meng Liu i tak dalej.

mamy niezależny zespół projektowy produktu, produkcja, zespół sprzedaży, nasza fabryka zlokalizowana w Szanghaju ma powierzchnię 4000 metrów kwadratowych, mamy oddziały w Suzhou, Guangzhou i huzhou.

Od momentu założenia firmy, firma koncentruje się na maszynach wysokiej jakości, koncepcja szybszego, dokładniejszego, inteligentnego, taniego, niskiego zużycia jest naszą koncepcją produkcyjną, przyjmujemy "klienta jako pierwszego" jako naszą kulturę korporacyjną, będziemy nieustannie podjąć rzeczywiste działania w celu rozwiązania problemów klientów, stworzenia ponad oczekiwanej wartości i usług dla naszych klientów.

Zapraszamy do składania zapytania od wszystkich nowych i starych klientów, i szczerze cieszymy się na współpracę z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Meantech Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric

Tel: 0086-173-72676486

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)