No200 Century Avenue w Szanghaju w Chinach
Dom

Meantech Industrial Co.,Ltd

dobra jakość Linia do produkcji wody pitnej na sprzedaż
dobra jakość Linia do produkcji wody pitnej na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Meantech Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4
Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd Meantech Industrial Co.,Ltd
Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory Meantech Industrial Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Meantech
Ilość pracowników : 200~1000
Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000
Rok założenia : 1997
pc Export : 70% - 80%
Meantech Industrial Co., Ltd. została założona w 1997 roku. Jest to firma z ponad 21-letnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń do pakowania, specjalizująca się w badaniach, projektowaniu i produkcji maszyn do obróbki żywności i napojów

Nasza firma znajduje się w zakresie badań i produkcji wyrobów mechanicznych o wysokim standardzie, do tej pory przeszliśmy CE, ISO9001, krajowy standard techniczny GMP, kontrole przez Narodowe Centrum Kontroli Sprzętu Farmaceutycznego, produkujemy maszyny ściśle według norm, w tym CE, ISO, IDF , DIN, SMS, QB / T2003, 2004, 3A i nasze standardy wewnętrzne.

Meantech zawsze kładzie nacisk na wytwarzanie wyłącznie produktów wysokiej jakości, zgodnie z celem „najpierw klient”, koncentrując się na badaniach i projektowaniu nowych produktów. Nasza firma ma doskonały system kontroli jakości i posiada wynalazki w dziedzinie technologii i wzornictwa. nasze maszyny były eksportowane na cały świat. Jest popularny w Azji, Ameryce Południowej, Europie, Ameryce, Afryce. Pochwalili go wszyscy klienci z Kolumbii, Meksyku, Bliskiego Wschodu, Afryki, Turcji i Polski. Uzbekistan, Tajlandia, Malezja, Indonezja i Egipt.

Nasze główne produkty obejmują kompletną linię do produkcji wody pitnej, linię do produkcji soków owocowych, linię do produkcji płynnych opakowań, linię do pakowania proszku, linię do produkcji żywności, codzienną linię produkcyjną i tak dalej.

Naszymi klientami są znane przedsiębiorstwa w Chinach i za granicą, w tym Coca-Cola, Pepsi Cola, farmer mountain spring, Watsons, wahaha, bright, Danone, Meng Liu i tak dalej.

mamy niezależny zespół projektowy produktu, zespół produkcji, sprzedaży, nasza fabryka zlokalizowana w mieście Szanghaj ma powierzchnię 4000 metrów kwadratowych, mamy oddziały w Suzhou, Kantonie i mieście Huzhou.

Od momentu założenia firmy, firma koncentruje się na wysokiej jakości maszynach, koncepcja szybszej, dokładniejszej, inteligentniejszej, niskiego kosztu i niskiego zużycia jest naszą koncepcją produkcyjną, jako kulturę korporacyjną traktujemy „klienta na pierwszym miejscu” podjąć rzeczywiste działania w celu rozwiązania problemów klientów, aby stworzyć ponad oczekiwaną wartość i usługi dla naszych klientów.

Mile widziane zapytanie od wszystkich nowych i starych klientów i szczerze oczekujemy współpracy z Tobą.

Szczegóły kontaktu
Meantech Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Eric

Tel: 008617372676486

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)