No200 Century Avenue w Szanghaju w Chinach
Dom ProduktyLinia do produkcji napojów gazowanych

Komercyjna automatyczna linia do produkcji napojów gazowanych o dużej pojemności dla Coca-Coli

Komercyjna automatyczna linia do produkcji napojów gazowanych o dużej pojemności dla Coca-Coli

  • Commercial Automatic Carbonated Drink Production Line Big Capacity For Coca - Cola
  • Commercial Automatic Carbonated Drink Production Line Big Capacity For Coca - Cola
  • Commercial Automatic Carbonated Drink Production Line Big Capacity For Coca - Cola
 • Commercial Automatic Carbonated Drink Production Line Big Capacity For Coca - Cola

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
  Nazwa handlowa: Meantech
  Orzecznictwo: CE,ISO9001,SGS
  Numer modelu: MT-32-32-24

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: 2000-100000 USD
  Szczegóły pakowania: Pakiet eksportu stoiska
  Czas dostawy: 30 dni
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  typu: gazowana maszyna do napełniania sody Warunek: Nowy
  Materiał do pakowania: Plastik, drewno Automatyczny układ: Automatyczne
  Nazwa produktu: Napełniarka do napojów miękkich Stopień automatyzacji: Pełna auotmatyka
  Rodzaje przetwarzania: napój bezalkoholowy, napój gazowany PLC / przetwornik / ekran dotykowy: Siemens
  High Light:

  carbonated soft drink filling machine

  ,

  carbonated beverage filling machine

  Cena fabryczna Wytrzymała stabilna linia do produkcji napojów gazowanych z automatyczną napojem węglowym (CSD) ze stali nierdzewnej

  Opis produktu


  Linia automatycznych napojów bezalkoholowych (CSD) obejmuje przede wszystkim system czystej wody, patelnię z wysokim ścinaniem cukru, doniczkę dozującą, filtr syropu, mieszalnik napojów o dużej mocy, filtr dwutlenku węgla, maszynę do zimnej wody, sprzęt do czyszczenia CIP, butelkowaną maszynę do napełniania, automatyczną pokrywkę maszyna, maszyna do butelek termos, maszyna do ciosów, drukarka, wyposażenie do etykiet i pakowanie. Sprzęt. Zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem rynku, linia produkcyjna butelkowanej linii do produkcji napojów w butelkach dostarczanej przez naszą firmę może osiągnąć 2000 butelek / 34000 butelek / godzin przez butelkę 500 ml.

  Szczegóły Produktu

  W automatycznym urządzeniu do wytwarzania napojów zawierającym gaz, materiał zmieszany z dwutlenkiem węgla automatycznie wchodzi do ciekłego cylindra maszyny do napełniania napoju zawierającego gaz pod różnicą ciśnień, a zasada stałego napełniania ciśnieniem jest stosowana do napełniania poziomu cieczy. Napełniarka szklanej butelki zawierająca napój gazowy jest wykorzystywana w sposobie zasilania łańcucha, to znaczy pod napędem silnika, szklana butelka wchodzi kolejno do trzech w jednej maszynie napełniającej z napojem zawierającym powietrze. Szklane butelki są rozdzielane przez podziałkę śrub przez śrubę rozdzielającą butelki, następnie koło gwiazdowe i dolne urządzenie butelki są przenoszone w środku, a szklane butelki są przenoszone do części płuczącej, części wypełniającej i części pokrywy. Maszyna do napełniania butelek szklanych. Spośród nich, część kontaktowa urządzenia zaciskowego i wylot butelki urządzenia spłukującego zawierają konstrukcyjne tworzywo sztuczne wolne od zanieczyszczeń, tak, że wylot butelki szklanej butelki nie może zostać zaciśnięty. W przypadku niskiej lokalnej temperatury woda do mycia butelek szklanych wymaga wstępnego podgrzania, a urządzenie do wstępnego podgrzewania poduszki do spłukiwania wody może być wyposażone w celu uniknięcia detonacji butelek. Napełniarka z butelki z tworzywa sztucznego, zawierająca napój gazowy, jest używana na zasadzie butelki wlotu powietrza, to znaczy, że pusta butelka jest zawieszona na szynie. Pod wpływem siły wiatru dostarczanej przez wentylator pusta butelka wchodzi kolejno do butelkowanego urządzenia napełniającego. Poprzez środkowe koło gwiazdowe butelka przechodzi kolejno przez mechanizm mycia, napełniania i zamykania butelek. Procedura mycia butelek: zacisk ustnika butelki utrzymuje wąskie gardło i obraca się o 360 stopni wzdłuż określonej palącej szyny prowadzącej, aby wykonać następujące czynności mycia:

  (1) szklana butelka odwraca się o 180 stopni, wylot butelki jest skierowany w dół do dna 2, zawór jest automatycznie otwierany, a zawór płukania jest automatycznie zamykany, butelka do płukania w odsączonej butelce jest obrócona o 180 stopni, a wylot butelki w górę. Następnie wejdź do napełnianej części maszyny do napełniania napoju gazowego i użyj zasady wypełniania izobarycznego, aby napełnić napój zawierający gazowy dwutlenek węgla w ciekłym cylindrze. Proces napełniania wygląda następująco:

  (1) początkowe położenie: wylot butelki jeszcze nie dotknął zaworu napełniania, a wszystkie kanały gazu i cieczy są zamknięte.

  2. Nadmuchiwane przeciwciśnienie: butelka i pokrywa zaworu do napełniania dochodzą do ustalonej pozycji, gdy widły obrotowe otwierają nadmuchiwany zawór, a gaz pod ciśnieniem przedostaje się do butelki przez nadmuchiwany kanał od pierścieniowego zbiornika. Wtórny gaz wtryskowy: gdy ciśnienie w butelce osiągnie ciśnienie zbiornika, zawór cieczy otwiera się automatycznie, a ciecz zawierająca gaz musi spływać po ściance butelki przez spadochron rozdzielający. W tym samym czasie, gaz ciśnieniowy umieszczony w butelce powraca do zbiornika przez rurę powrotną, a ciecz jest skończona, gdy poziom butelki osiąga dolny port rury powrotnej. Zamknięcie zaworu: obróć widły, aby zamknąć zawór gazu ciśnieniowego i zawór cieczy. Inflacja: górna część dwutlenku węgla jest otwarta, a dwutlenek węgla i inne obojętne gazy wlewa się do butelki z pierścieniowego rowka, a powietrze jest usuwane z wąskiego gardła. Uwolnienie ciśnienia: otwiera się ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa, ciśnienie butelki przez zawór iglicowy w kanale odprężania w pierścieniowym rowku, aby uciec. Wreszcie, napełniony gazem napój napełnia się do urządzenia zamykającego i kończy proces uszczelniania.
  Plastikowa maszyna do napełniania butelek może być używana do napełniania różnych butelek pojemnościowych. Oznacza to, że 350 ml, 500 ml i 1 litr może być użyte jako urządzenie do napełniania napoju zawierającego gaz, ale konieczne jest zapewnienie tej samej średnicy butelki. W przypadku różnych butelek, w celu zastąpienia typu butelki, trzy w jednej maszynie napełniającej jest wyposażona w urządzenie spadające butelki. Zmieniając typ butelki, nie trzeba regulować wysokości linii przenośnika, aby zapewnić stabilną butelkę, a nie tylko wymienić pomocnicze koło prowadzące pod kołem. Operacja jest prosta i wygodna.

  Schemat przepływu

  Jesteśmy w stanie dostarczyć całą produkcję, w tym:

  System uzdatniania wody
  - Rozdmuchiwarka
  - System przygotowania i mieszania CSD
  - Butelkowy skrobaczka / ręczny system ładowania butelek
  - Przenośnik powietrza
  - Pułapkę 3-w-1 z wypełnieniem z funkcją napełniania
  - Podgrzewacz do butelek
  - Maszyna do etykietowania
  - Suszarka do wody,
  - Lampinspection,
  - Kod atramentowy
  - Maszyna do pakowania w folię kurczliwą / kartonową
  - System paletyzujący
  - System transportowy

  W pełni zautomatyzowana stabilna, szybkobieżna maszyna do napełniania butelek z pełną zawartością węgla Napełniona linia produkcyjna z CE

  Separacje produktów

  • Precyzyjna dysza napełniająca, sterowanie sygnałem zmiennym PLC zapewnia wysoką dokładność napełniania i stabilne napełnianie.
   Objętość dożywotnią można regulować w rankingu, po tym samym napełnieniu poziomu cieczy.
   Flling część butelkowanej maszyny do napełniania wodą mineralną:
   automatyczne zatrzymanie, gdy nie ma butelki
   Wszystkie moje części kontaktowe ze stali nierdzewnej 304 ze zbiornikiem cieczy, dokładne polerowanie, bez martwego kąta, łatwe do czyszczenia.

  • 304 głowica myjąca ze stali nierdzewnej, konstrukcja wtrysku, oszczędzanie wody i czyszczenie.

  • System osłony, pokrywa elektromagnetyczna, z funkcją rozładowania, aby zapewnić, że minimalna butelka pęknie podczas uszczelniania.

  • 304 pompa płucząca ze stali nierdzewnej.
   zacisk ze stali nierdzewnej i plastikowa poduszka zapewniająca najmniejsze zderzenie butelki podczas czyszczenia.

  Możemy dostosować maszynę do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Zdjęcia produktów

  CE Commercial Stable Big Capacity Automatyczna linia do produkcji napojów gazowanych dla Coca-Coli

  CE Commercial Stable Big Capacity Automatyczna linia do produkcji napojów gazowanych dla Coca-Coli

  Nasze maszyny VS inne

  W pełni zautomatyzowana stabilna, szybkobieżna maszyna do napełniania butelek z pełną zawartością węgla Napełniona linia produkcyjna z CEW pełni zautomatyzowana stabilna, szybkobieżna maszyna do napełniania butelek z pełną zawartością węgla Napełniona linia produkcyjna z CEW pełni zautomatyzowana stabilna, szybkobieżna maszyna do napełniania butelek z pełną zawartością węgla Napełniona linia produkcyjna z CE

  Produkt OutPut

  Pakowanie i dostawa

  W pełni zautomatyzowana maszyna do napełniania butelek z napojami bezalkoholowymi, maszyna do napełniania napojów bezalkoholowych z CE, ISO2000

  Nasze usługi

  • Nasza firma może dostarczyć projekt "pod klucz".
  • Nasza firma ma profesjonalny zespół projektantów, nasi inżynierowie mogą pobrać próbkę butelki dla Ciebie i schemat blokowy warsztatu.
  • Zapewnij roczną gwarancję i zapewnij bezpłatny czas w gwarantowanej jakości.
  • Przedstaw cytat i biznesplan na czas.
  • 1. Wysyłamy inżynierów, aby pomóc w instalacji, uruchomieniu i szkoleniu, a inżynierowie wystartują z naszej fabryki.
  • 2. Dostarczamy następujące niezbędne dokumenty i maszyny:
  • A. układ maszyny
  • B. schemat elektryczny
  • C. certyfikat komputerowy
  • D. ogólna instrukcja obsługi / konserwacji.
  • Sprzedawca zapewni części zamienne i personel techniczny do naprawy w domu w ciągu rocznego okresu gwarancyjnego.

  Nasi klienci

  mamy dealerów na całym świecie, skontaktuj się z nami już teraz! sprawdźmy, czy mamy dealera w twoim kraju.
  Automatyczna linia produkcyjna o dużej pojemności do produkcji napojów gazowanych / Zakład produkcyjny napojów energetycznych Red Bull CE

  Skontaktuj się z nami

  Wyślij zapytanie teraz! Przygotujemy propozycję biznesową w ciągu 12 godzin!

  Szczegóły kontaktu
  Meantech Industrial Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Mr. Li

  Tel: +8617372676486

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty